Smart home security

Jak by mohl chytrý dům dostát svému jménu, aniž by nabízel pokročilou a multifunkční technologii zabezpečení? My vám takovou technologii nabízíme. Doba, kdy se za nejvyšší úroveň zabezpečení považoval obyčejný alarm nebo náš čtyřnohý miláček je dávno pryč. Pokud chcete být připraveni na každé potencionální nebezpečí, je potřeba, aby člověk myslel komplexně a dopředu. Nebo vlastně ne – k tomu všemu vám stačí naše „smart home security“.

Chytrý zvonek

Hned u vstupních dveří vaši návštěvu uvítá interkom s mnoha funkcemi. Samozřejmostí je HD kamera ve vysokém rozlišení. Můžete tak vidět, kdo za vámi přišel, a to nejen z obýváku, ale také z kanceláře v práci nebo při pobytu na dovolené. Se svou návštěvou můžete komunikovat pomocí zabudovaného mikrofonu a neviditelných reproduktorů. Budete-li takové návštěvě důvěřovat, je možné na dálku zpřístupnit vchodové dveře. A to vše skrze váš smartphone.

Chytrý zvonek

Veškerý pohyb, který je pomocí chytrého domovního zvonku detekován, se zaznamenává do interního úložiště. Vy se tak zpětně dozvíte, nejen kdo vás byl navštívit, ale také kdo z vašeho domu byl té osobě otevřít. V případě, že k vám dorazí návštěva v pozdních hodinách a vy již nechcete být rušeni zvukovými efekty, můžete si nastavit upozornění pomocí světelných efektů v domě. To vše umožňuje vzájemná komunikace jednotlivých součástí chytrého domovního zabezpečení. V neposlední řadě je potřeba zmínit, že chytrý domovní zvonek není žádné ořezávátko - je z kvalitních a bytelných materiálů garantujících ochranu IP44.

Senzory pohybu – nebezpečí zvenku

Jednotlivé místnosti vašeho bytu vybavené senzory přítomnosti detekují pohyb v reálném čase a mohou vám tak předat všechny důležité informace ve formě notifikace na váš chytrý telefon. Podobně fungující dveřní a okenní kontakty, které za normálních okolností regulují větrání či tepelnou pohodu, vás při venkovním narušení domovní integrity upozorní na takovou skutečnost. Mohou také sami, dle vašeho nastavení, spustit, jak zvukový, tak světelný alarm pro odstrašení nezvaného hosta, či dokonce zavolat bezpečnostní složky.

Pohybová čidla

Nebezpečí zevnitř

Nebezpečí však nečíhá pouze venku. Nejhorší bývá takové, které je vám velmi blízko. V případě obytného domu může být takovou hrozbou únik plynu, závada na elektroinstalaci nebo poškození potrubí. Ani takové nepříjemné skutečnosti vás však s naším chytrým zabezpečením domu nepřivedou do úzkých. V naší nabídce je několik senzorů zaznamenávajících kouř či detekujících únik vody, které můžete instalovat všude, kde by taková nepříjemná událost mohla nastat.

Nastavení profilů

Možná vás napadá, jak umožnit vstup do vašeho chytrého domu svým sousedům nebo známým, pokud Vám naše řešení zabezpečení nabízí tak pokročilé funkce. Je to snadné. Můžete si nastavit několik profilů přesně odpovídající tomu, do jaké míry chcete svým blízkým dům zpřístupnit, aniž byste se museli bát o své soukromí a bezpečnost. Takový profil lze omezit, jak časově, tak co do počtu a typu místností, kde návštěvník může vstoupit. Nabízíme definitivní konec půjčování náhradních klíčů na „dobré slovo“, aniž byste věděli, kdo všechno ve vašem domě byl. Mějte vše pod kontrolou!

Chytrá aplikace

Chytrý domovní zámek

Čtečka otisků prstů v madle dveří

A pokud už jsme u klasických klíčů. S nimi se můžete téměř rozloučit. Naše zabezpečení nabízí chytrý domovní zámek. Již žádné další prohrabávání kapes a hledání správného klíče v obrovském svazku ostatních. K odemknutí dveří můžete použít to, co opravdu máte stále po ruce. Máme na mysli Vaše vlastní otisky prstů, které vám a vaší rodině poslouží jako „klíč“ do všech místností v celém domě.

Nabízíme chytré řešení ochrany vašeho domu!

Smyslem našeho zabezpečení není ovládnout váš dům, ale maximálně vám s jeho zabezpečením pomoci. Naším cílem je vytvořit co možná uživatelsky nejpřívětivější a propracovaný systém ochrany vašeho domovního prostředí. Vy se tak můžete v klidu věnovat svým rodinným či pracovním povinnostem.

Rádi vás do takového klidu i s pomocí našeho chytrého zabezpečení domu uvedeme. Vykročte spolu s námi na tuto cestu!