Osvětlení jako nezbytná součást domu

I kdyby váš dům vypadal jakkoli moderně a byl vkusně zařízený, rozhodně se neobejde bez řádného osvětlení. A jak takové osvětlení funguje v chytrém domě? Proč byste mu měli dát přednost před klasickými vypínači a fádními žárovkami v každé místnosti? Pojďte se spolu s námi podívat na naše řešení chytrého osvětlení domácnosti.

Pokud si vybavujete chvíle, když vstanete uprostřed noci a potřebujete navštívit toaletu nebo koupelnu ideálně bez probuzení ostatních členů rodiny, pak víte, kolik to stojí námahy. Neradi byste vydali jakýkoliv zbytečný hluk, avšak zároveň chcete dorazit do cíle co nejrychleji. Vašim obavám je konec.

Co vám nabízíme

Naše řešení osvětlení Loxone vám nabízí individuální řešení expozice vaší domácnosti. V každé místnosti je možné nastavit několik profilů osvětlení, vždy přizpůsobené tomu, v jakou dobu a v jaké místnosti se právě nacházíte.

V noci vám nabídne tlumené podsvícení, které vás navede správným směrem, aniž byste probudili ostatní. Vaše rána udělá co možná nejpříjemnější, když vás bude pomocí pomalého zvyšování svítivosti pozvolna probouzet, přičemž se ve stejnou chvíli začnou rolovat žaluzie a celý dům spolu s vámi vstávat do nového dne. Vaše osvětlení může fungovat také jako vizuální zvonek, aniž byste museli využívat zvukový signál. Dokonce se nemusíte obávat ani odjezdu na dovolenou z důvodu strachu před zloději. Osvětlení chytrého domu bude imitovat vaši přítomnost doma a nikdo si jen tak nedovolí k vám bez pozvání vstoupit.

Přizpůsobení osvětlení

Komplexní význam osvětlení Loxone

Možná vás napadne, co dělá takové smart řešení přes den, když se zdá, že ho nepotřebujete. Dovolíme si vás mírně poupravit – to co nepotřebujete je platit vysoké účty za elektřinu. Díky chytrému osvětlení se tomu můžete úspěšně vyhnout. Ve chvíli, kdy dům vyhodnotí, že není potřeba, aby bylo v místnosti zapnuto jakékoli umělé osvětlení, pustí skrze okna a srolované žaluzie maximum denního světla, které patří k tomu nejpřirozenějšímu, co na člověka může působit. A naše řešení to plně respektuje.

Chytré řešení osvětlení

Moderní technologické řešení

V naší nabídce se vyskytují moderní žárovky typu LED, které v posledních letech díky svým nesporným výhodám zaujímají přední pozici jako východisko moderního osvětlení. „LEDky“ nabízejí aktuálně nejúspornější a nejekologičtější známou variantu svícení, ať už vzhledem ke své výrobě, okamžitému náběhu svitu nebo dlouhé životnosti.

Moderní a ekologické osvětlení

Loxone osvětlení poskytuje širokou paletu možností – stropní LED Spoty s integrovanými senzory, závěsná světla různé barvy a designu nebo třeba nepřímé řešení osvětlení ve formě LED pásků. Takové pásky lze aplikovat na jakýkoliv kus nábytku ve vašem domě.

Pojďte si na to posvítit spolu s námi!

Jaké zvolíte řešení pro své osvětlení domu je tak pouze na vás. Pokud však budete spolupracovat s námi, můžete si být jisti, že naše řešení vás podpoří a elegantně podtrhne dojem z vašeho funkčního domu a vybavení v něm. Nezávisle na tom, jestli je pravé poledne nebo pozdní večer, jestli pořádáte velký rodinný oběd nebo divokou noční párty.